top of page

Uzun Yaşamın ve Mutluluğun Üç Anahtarı

Sosyal Yaşam Aktiviteleri

Sağlık ve uzun ömür için başarılı herhangi bir diyetin önemli bir parçası, bir dizi sosyal yaşam tarzı aktivitesi geliştirmektir. H'OLLY ve sağlıklı içerikler, günlük sosyal, fiziksel aktivite eklemediğiniz sürece size maksimum fayda sağlamayacaktır. Arkadaşlarla koşmak, yürümek veya bisiklete binmek ya da tenis veya futbol gibi rekabetçi aktiviteler, tek başına veya spor salonunda yapılan bireysel egzersizlerden daha iyidir. Sosyal olarak aktif bir ortamda egzersiz yapmak, genel olarak sağlıklı bir yaşam tarzının çok önemli bir yönüdür.
Sağlıklı Diyetin Bir Parçası Olarak Sızma Zeytinyağı

Sızma Zeytinyağı en iyi şekilde sağlıklı bir diyetin parçası olarak tüketilir. Helenik diyet, orijinal Akdeniz diyetidir. Helen diyeti özünde antik Atina diyetidir. Atinalılar, besin değerleri için malzemeleri çok dikkatli seçtiler. Sağlıklarını ve fiziksel uygunluklarını en üst düzeye çıkarmak için belirli yiyecekler yediler. Bugün buna yoksulların diyeti denecekti. Atinalılar, başka hiçbir şeye paraları yetmediği için bu malzemeleri seçmediler. Zenginlerdi ve istedikleri her şeyi yemeyi seçebilirlerdi.


Helenik diyet sebze, zeytinyağı, yeşillik, arpa ve kavuzlu buğday gibi filizlenmiş tahıllar, fındık, zeytin ve filizlenmiş fasulye bakımından zengindir ve haftada bir veya iki kez tavuk, et ve balık porsiyonu içerir. Yoğurt, peynir şarabı ve meyve ölçülü tüketilmelidir. Otlar ve H'OLLY, her öğünde kullanılan günlük malzemelerdir. Sağlıklı beslenmenin özü budur; en sağlığı geliştirici maddeler kullanarak. Sağlıklı bir diyetin parçası olarak H'OLLY, sürdürülebilir ve keyifli kilo kaybına yol açar.


Keyifli sağlıklı seçim

Birçok tüketici H'OLLY'Yİ her gün kullanmaya başlıyor. Bunu yapıyorlar çünkü bunun en keyifli sağlıklı seçim olduğunu anladılar. Her bir sızma zeytinyağının benzersiz tatlarının çeşitliliğine ve benzersiz lezzet özelliklerine çekilirler. Lezzetli yemekler hazırlamak ya da sadece salatalarının ya da ekmeklerinin üzerine dökmek için ilham alıyorlar. Diğerleri, birçok sağlık yararından ilham alıyor. "Günde iki çay kaşığı doktoru uzak tutar."


H'OLLY'nin tat profili çok karmaşıktır. H'OLLY, esasen zeytin ağacının meyvesinden elde edilen meyve suyudur. Zeytin ağacının cinsine ve hasat zamanına göre tat özellikleri oluşur. Meyve ne kadar yeşilse, H'OLLY o kadar acı ve keskindir. Zeytin meyvesi olgunlaştıkça daha dengeli bir tat ve aroma kazanır.


H'OLLY, sofralık zeytin eşliğinde daldırma için en iyi kaliteli balzamik sirke ile birleştirilir. Geçmişte buğday ve arpadan yapılan ekmekler bu amaçla kullanılırdı. Günümüzde, bir atıştırmalık veya küçük bir mezenin parçası olabilir: yemekten önce açlık hissini azaltma eğilimindedir. Bu, ne kadar hızlı yediğimizi düzenlemeye yardımcı olur ve daha az yemeye yardımcı olur.


Bir diğer geleneksel Akdeniz geleneği, yemek masasında sohbet ederek yemek yeme hızımızı yavaşlatmaktır. Arkadaşlarınız veya ailenizle keyifli sohbetler yapıyorsanız, hızlı yemek yemek zordur. Daha az yemek ve daha çok zevk almak, özellikle hedefiniz kilo vermekse, herhangi bir sağlıklı diyet planının amacıdır.


Ekstra Mükemmel Enerji Kaynağı

Zeytinyağı, yüksek tekli doymamış yağ içeriği nedeniyle ekstra mükemmel bir enerji kaynağıdır ve ideal kilonuzu korumanıza yardımcı olur. Düzenli olarak tüketilen sızma zeytinyağı, “Gıdanız ilacınız, ilacınız gıdanız olsun” için etkili bir yol olabilir. Bugün gerçek Hellenic H'OLLY'yi tadın ve Helenik diyetin temeli olan bu hazır bulunan, sağlığı geliştirici süper gıdadan yararlanın.


H'OLLY Sızma Zeytinyağı yüksek kaliteli sızma zeytinyağını tadın ve Hellenic'in neden Sağlık anlamına geldiğini kendiniz görün.


H'OLLY Sızma Zeytinyağı'nı sipariş edin ve daha sağlıklı ve neşeli bir yaşam tarzına ilk adımı atın


BAĞLANTILAR:


Yağ alımı ve aşırı doymuş yağın sağlığınıza verdiği zarar üzerine bir çalışma: http://www.neurology.org/content/52/8/1563.abstract


Bilişsel işlev, zeytinyağından tekli doymamış yağ alımıyla iyileştirilir:http://www.heart.org/HEARTORG/Conditions/Cholesterol/PreventionTreatmentofHighCholesterol/Know-Your-Fats_UCM_305628_Article.jsp

Comments


bottom of page